O prírodných mačacích stromoch

 

Mačací strom pochádza zo stromu rastúceho v prírode, ktorý je ručne zbavený kôry, vysušený a následné obalený sisalovým lanom o priemere 8-10 mm, poprípade kokosovým špagátom o priemere 8-10 mm. Materiál, ktorým je obalený prírodný mačací strom nahrádza kôru, ten umožňuje mačke jednoduché vyšplhanie na jednotlivé odpočívadlá alebo konáre. Vaša mačka si na ňom obrúsi pazúriky a tým Vám nebude ničiť čalúnený nábytok.

 

Prírodný mačací strom Paradise je bezpečne upevnený do steny alebo stropu, čím je stabilný a Vaša mačka ho neprevráti, nerozkýva a môže na ňom bezpečne šantiť (škrabať, šplhať, hrať sa...). Odpočívadlá sú čalúnené kvalitným dekoratívnym plyšom rôzneho tipu a farby podľa Vášho výberu (od nemeckého dodávateľa).

 

Ako NOVINKU sme pre Vás pripravili konáre, ktoré imitujú živosť stromu a Vaša mačička sa o to viac bude cítiť ako v prírode kde sa može schovávať a číhať na korisť (hračky). 

 

Prírodné mačacie stromy Paradise vyrábame v rôznych veľkostiach a výške, s rôznym počtom odpočívadiel, hračiek... Na mieru ho prispôsobíme pre Vašu mačku a aj interiér. Každý mačací strom je jedinečný, pretože príroda to tak zariadila a Vaša mačka si ho hneď obľúbi.