Najskôr prečo názov Paradise? Názov vznikol ako slovo raj čo v preklade znamená Paradise je to medzinárodné slovo a pre Nás predstavuje pobyt mačky v prírode lozenie po stromoch brúsenie si pazúrikov na kôre a tiež bezpečie.

 

Naša firma vznikla preto že Náš celý život sprevádzajú zvieratá, venujeme sa chovu a starostlivosti o ne. Po dlhoročných skúsenostiach sme nadobudli rôzne poznatky o správaní sa mačiek, čo je pre ne prirodzené, dobré, čo sa im páči, čo majú radi ...

 

Zaoberáme sa výrobov prírodných mačacích stromov ich predajom a montážou. Sme profesionálny a precízny výrobcovia - vyhovieme aj náročným zákazníkom.

 

Mačka v prírode sa cíti najlepšie to isto uzná každý chovateľ nakoľko ma kde loziť odkiaľ môže pozorovať okolitý svet alebo striehnuť na korisť, ma si kde brúsiť pazúriky,...

Lenže v dnešnej dobe v prírode na nich číha veľa nebezpečenstva ktoré zaviňujú hlavne ľudia pre vysoký rozvoj - nárast ciest, diaľnic, áut a preto mačací prirodzený život konči bohužiaľ veľmi skoro.

Dá sa povedať že v dnešnej dobe je pre mačky prirodzené prostredie veľmi nebezpečné a preto našich miláčikov držíme doma (v zajatí) nepúšťame ich von ale zato sa im snažíme vytvoriť čo najprirodzenejšie prostredie rôznymi hračkami škrabadlami, odpočívadlami,...Vytvárame im ich mačací raj.

Ale predpokladám že každý pozná a vie že klasické odpočívadla - škrabadla nie sú až tak pevné, stabilné a často sa po nejakom čase vykývu a ani doťahovanie šróbov nepomáha. Tiež nie sú ani moc pekné a estetické,...

 

Preto ponúkame riešenie v prírodných mačacích stromoch Paradise nakoľko je to vytvorené škrabadlo zo stromu čo zaručuje pevnosť a je navrhnuté tak aby ladilo k priestoru čo znamená že je to zaujímavá dekorácia a zároveň raj pre mačky.